iWatt – návod

Na sledovanie svojich aktivít potrebujete aplikáciu iWatt a smartphone alebo sportstracker, ktorý Vám zaznamená Vašu aktivitu.

Najskôr potrebujete aplikáciu iWatt. Vytvorte si účet, pri registrácii nezabudnite použiť náš promo kód 9DZNK3. Klub dostane za Vašu registráciu 200 iWatt a rovnako Vy dostanete vstupný bonus 200 iWatt (ktoré môžete hneď aj darovať). Pre pripísanie tohto bonusu musíte aktivovať svoju emailovú adresu v uvítacom emaile, ktorý Vám bude po dokončení registrácie zaslaný na Vami zadanú emailovú adresu (nezabudnite si skontrolovať priečinok Spam).

Zarábať iWatty môžete za rôzne pohybové aktivity namerané cez tracker v appke iWatt alebo cez aplikácie STRAVA (iOS, Android), Apple Health (iOS), Google Fit (Android) alebo Garmin Connect (Android), ktoré je možné s aplikáciou iWatt priamo prepojiť.

!Ako prepojiť – v aplikácii vľavo hore kliknite na hlavičku, otvorí sa Váš profil. Nižšie nájdete “Správa synchronizácie”, kde si vyberiete, ktorú aplikáciu chcete prepojiť. Po kliknutí na “Nastavenia” a postupujete podľa ponúkaných krokov. O úspešnom prepojení vybranej športovej aplikácie s aplikáciou iWatt Vás informuje zelená fajka pri danej športovej aplikácii.

Keď zaznamenáte v športovej aplikácii Vašu aktivitu, kliknite na tlačidlo “Synchronizovať” (žlté “+” v pravom dolnom rohu obrazovky) a iWatty sa pripíšu do vašej batérie. Aktivity je potrebné vymieňať za iWatty v daný deň, kedy ste ich vykonali. Jedinou aktivitou, za ktorú sa Vám pripíšu iWatty za posledných max. 7 dní sú kroky. Následne môžete nazbierané body poslať KOB Čingov.

!Ako poslať  v aplikácii na spodnej lište sú 4 ikony, zľava “domov”, “výkon”, “obchod” a “žlté plus”. Kliknite na “obchod” a následne na oranžové srdce “Podporiť kluby”. V ponuke “Nájdi svoj klub” vyhľadajte Klub orientačného behu Čingov. Na stránke nižšie nájdete riadok “Zadať čiastku”, kam napíšete počet iWattov, ktoré chcete darovať. Následne dvakrát potvrdíte “Darovať”. Nazbierané iWatty odpíše z Vašej baterky a pripíše ich na účet KOB Čingov.

Popísané vyhľadanie klubu je potrebné urobiť iba prvýkrát. Následne vždy po spustení aplikácie iWatt na úvodnej stránke uvidíte Vaše posledné transakcie – pripísané body, vybité body, aj darované body spolu s klubom, ktorému ste ich darovali. Priamo tu následne môžete kliknúť na názov klubu a darovať ďalšie iWatty.

Dôležité – Vaša baterka s nazbieranými iWattmi skutočne funguje ako baterka. Denne sa vybíja 1/90 aktuálnej hodnoty nazbieraných iWattov. Preto je dobré darovať iWatty vždy hneď po ich získaní, aby sa zbytočne nevybíjali.

Pokiaľ by Vám prestala fungovať synchronizácia, skúste nanovo prepojiť aplikáciu iWatt s vybranou športovou aktivitou. Ak to nepomôže, napíšte nám, skúsime nájsť riešenie spoločne.