,,Pohybom si ma nájdi”

Pohybová aktivita je zameraná na pohyb v otvorenej prírode s prvkami orientácie a je určená pre všetky vekové kategórie a skupiny, ktorí majú radi dobrodružstvo, zábavu a aktívny pohyb.


Milí nadšenci aktivity ,,Pohybom si ma nájdi“,

kolá tohto roku v okolí Spišskej Novej Vsi sa skončili no máte možnosť v aktivite pokračovať. Ako?

 

Aktivita sa rozrástla o ďalšie 3 lokality v spolupráci s Oblastnou organizáciou cestovného ruchu Tatry – Podhorie. Všetky informácie k jednotlivým kolám nájdete v tomto článku nižšie.

Ak sa niekomu nepodarilo získať všetky nálepky, ktoré sme počas celého roka rozdávali účastníkom za jednotlivé kolá, máme pre Vás dobrú správu. Za prejdenie niektorej z týchto 3 nových tratí Vás radi odmeníme chýbajúcimi nálepkami. (Stačí nám poslať foto mapy s vylúšteným heslom na náš email kobcingov@gmail.com) Okrem toho budete odmenení za prejdenie každej trate zvlášť priamo na mieste OOCR Tatry – Podhorie.

Prečítajte si k jednotlivých kolám pokyny aby ste vedeli kde, čo a ako. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0949 408 334.

Štôla – mapa a pokyny Štôla

Kravany – mapa a pokyny Kravany

Liptovská Teplička – mapa Liptovská Teplička

(oficiálne sa spúšťa aktivita v Lipt. Tepličke od 1.12.2021, no je možné ísť na aktivitu už od teraz. Cenu za prejdenie trate Vám po dohode odovzdá OOCR Tatry – Podhorie, po 1.12.2021 je možné vyzdvihnúť si odmenu na mieste)

 

!!!Odmeny za jednotlivé kolá, ktoré sme Vám pripravili v TIC na Letnej 49 v Sp. Novej Vsi budú v TIC do konca mesiaca november! Po tomto dátume všetky nevyzdvihnuté odmeny stiahneme z TIC a po dohode Vám odovzdáme!!!

Prajeme Vám veľa zábavy pri hľadaní nových kontroliek.


      Teória k mape:  teória

Ak by ste mali nejaké otázky, kľudne sa pýtajte buď na tel. čísle 0949 408 334 alebo nám napíšte mail kobcingov@gmail.com. Nájdete nás aj na našej facebook stránke.

 Ak sa Vám naše aktivity páčia a chceli by ste podporiť našu ďalšiu činnosť, môžete tak urobiť nasledovne:
Akákoľvek podpora od Vás nám pomôže zmapovať nové priestory a pripraviť pre Vás ďalšie podujatia. Tešíme sa na Vás!
Poprosíme všetkých o dodržiavanie aktuálnych odporúčaných opatrení, spojených s aktuálnou situáciou ohľadom bezpečnosti a zdravia Nás všetkých. Ďakujeme

Prajeme príjemnú zábavu.

 

2 komentáre na “,,Pohybom si ma nájdi”

Comments are closed.