,,Pohybom si ma nájdi”

  1. Pohybová aktivita je zameraná na pohyb v otvorenej prírode s prvkami orientácie a je určená pre všetky vekové kategórie a skupiny, ktorí majú radi dobrodružstvo, zábavu a aktívny pohyb.

Milí nadšenci aktivity ,,Pohybom si ma nájdi“,

teší nás, že ste sa minulého roka aktívne zapájali do aktivity a úspešne ste zdolávali trate, ktoré sme pre Vás pripravili. Preto sme sa rozhodli, že v akcii budeme pokračovať aj tento rok.

Tí, ktorí ste sa zapájali viete o čo ide, no ak sa nájde niekto nový, kto by si chcel aktivitu vyskúšať, tu si jednoduché pravidlá:

Stačí ak si na tejto stránke stiahnete mapu, ktorá je uverejnená nižšie, vytlačíte si ju a prejdete pripravenú trať. Každý mesiac bude pre Vás pripravená trať na novom mieste. Stále si treba stiahnuť aktuálnu mapu na daný mesiac. Na každej mape sa nachádza trať a tiež tabuľka s číslami a prázdnymi políčkami. Do týchto políčok, po prejdení trate, vpíšete písmená, ktoré sa nachádzajú  na kontrolkách v lese. Po navštívení všetkých kontroliek Vám vznikne heslo.

POZOR NOVINKA – Keďže Vás – účastníkov PSN je už skutočne veľa (ďakujeme za to), heslá budeme zbierať pomocou formulára. Týmto formulárom by sme radi zjednodušili proces evidencie Vašich odpovedí.

Zadajte prosíme aj meno, nech máme prehľad, kto sa nám PSN zúčastnil. Prosíme zadajte aj svoj email, na ktorý sa Vám v prípade potreby ozveme. Pokiaľ použijete jeden email pre viacero účastníkov (je to samozrejme povolené), prosíme vyplniť dotazník pre každého účastníka zvlášť.

A to najdôležitejšie, prosíme zadajte heslo pre aktuálne kolo PSN. Heslo zadávajte veľkými písmenami bez diakritiky. Pokiaľ nájdete na niektorej kontrole výkričník alebo otáznik, je samozrejme súčasťou hesla, preto prosíme zadať heslo vrátane interpunkčných znamienok, pokiaľ ich heslo obsahuje. Pokiaľ heslo obsahuje viacero slov, slová oddeľte medzerou.

Vzor: KRASNE POCASIE!

Po odoslaní formulára si správnosť hesla skontrolujete kliknutím na tlačítko “Zobraziť presnosť”. Červený krížik znamená, že niečo nie je v poriadku 🙁 Zelená fajka potvrdzuje správnosť Vášho hesla 🙂

Pre každý mesiac bude vytvorený nový formulár. Použite vždy ten aktuálny.

Dotazník pre máj 2022 TU!

Dotazník pre jún 2022 TU!

Dotazník pre júl 2022 TU!

Dotazník pre august 2022 TU!

Dotazník pre september 2022 TU!

Ak nám ešte chcete poslať heslo za apríl 2022, toto heslo nám zašlite “po starom” na našu mailovú adresu kobcingov@gmail.com. Za správne heslo Vás odmeníme účastníckym diplomom a nálepkou.

Tieto diplomy a nálepky si po skončení každého kola viete vyzdvihnúť v TIC na Letnej 49 v Sp. Novej Vsi.

Otváracie hodiny TIC sú:

PO – PIA 9:00 – 17:00,

SO 9:00 – 13:00

NE 14:00 – 18:00

!!! TOMBOLA !!! 

Každý, kto sa tohto roka zúčastní aspoň 6tich a viac kôl, bude odmenený pamätnou medailou a zároveň bude zaradený do žrebovania v tombole o pekné ceny. 

Ceny do tomboly poskytol

!!!TOMBOLA!!!

Kolá v tomto roku budú nasledovné:

5.3. – 3.4.         Tomášovský výhľad

7.4. – 8.5.         Blaumont     

7.5. – 31.5.        sídlisko Mier

3.6. – 5.6.         Madaras park  – Špeciálne kolo ,,VÍKEND OTVORENÝCH PARKOV A ZÁHRAD”

7.6. – 3.7.          Dvojkríž Schulerloch     

7.7. – 7.8.         Čingov         

8.8. – 4. 9.        Košiarny briežok   

8.9. – 30.9.         Schulerloch – Rozhľadňa

7.10. – 31.10.      pripravujeme…

 

Štart septembrového kola sa bude nachádzať na parkovisku na strelnici v Schulerlochu.

MAPA SEPTEMBER – mapa

POKYNY SEPTEMBER – pokyny

Prajeme Vám veľa zábavy pri hľadaní nových kontroliek.

Ak by ste mali chuť a bolo by Vám málo, v časti Tatry Podhorie sú pre nadšencov pripravené ďalšie kolá v jednotlivých dedinách. Všetky informácie nájdete na stránke:

https://www.tatrypodhorie.sk/blog/


      Teória k mape:  teória č.1, teória č.2

Ak by ste mali nejaké otázky, kľudne sa pýtajte buď na tel. čísle 0949 408 334 alebo nám napíšte mail kobcingov@gmail.com. Nájdete nás aj na našej facebook stránke.

 Ak sa Vám naše aktivity páčia a chceli by ste podporiť našu ďalšiu činnosť, môžete tak urobiť nasledovne:
Akákoľvek podpora od Vás nám pomôže zmapovať nové priestory a pripraviť pre Vás ďalšie podujatia. Tešíme sa na Vás!
Poprosíme všetkých o dodržiavanie aktuálnych odporúčaných opatrení, spojených s aktuálnou situáciou ohľadom bezpečnosti a zdravia Nás všetkých. Ďakujeme

Prajeme príjemnú zábavu.