iWatt – darujte nám svoju energiu

Pokiaľ by ste chceli podporiť aktivity nášho klubu, môžete nám venovať svoju energiu, ktorú nazbierate svojim aktívnym pohybom. A to doslovne!

iWatt – návod

iWatt – otázky a odpovede

KOB Čingov sa uchádza o príspevok zo startupu iWatt, kde sa nazbierané body za aktivity ako beh, kráčanie, bicyklovanie, ale aj rôzne indoorové aktivity, dokážu premeniť finančné prostriedky pre fungovanie Klubu od športových sponzorov. Na nasledujúcich riadkoch by sme Vám radi predstavili projekt, vďaka ktorému nám môžete prispieť na fungovanie Klubu bez toho, aby Vás to stálo akékoľvek finančné prostriedky.

Ide o projekt iWatt – slovenský startup, kde rôzni sponzori (Dôvera, Innogy) vypisujú súťaž na vybrané obdobie a podľa poradia v danom kole následne víťazné kluby získajú nejaké finančné prostriedky. Všetky informácie sú na stránke iwatt.sk

Ak robíte aktivitu, získavate body, tzv. iWatty (Watt – jednotka výkonu = odmena za váš výkon). Za nazbierané iWatty si môžete potom vybrať odmenu s doplatkom – oblečenie (šiltovka, kraťasy, triko), používanie verejného bicykla zadarmo a iné. ALEBO, môžete nazbierané iWatty darovať vybranému klubu, ktorý sa takto zapája do spomínaných súťaží a na konci vybraného obdobia sa kluby s dostatočným počtom nazbieraných bodov dostanú k peniazom formou zmluvy o sponzorstve v športe.

Na sledovanie svojich aktivít potrebujete aplikáciu iWatt a smartphone alebo sportstracker, ktorý Vám zaznamená Vašu aktivitu. Bližší návod ponúkame na samostatnej stránke.

Ak Vás táto iniciatíva zaujala a rozhodli ste sa pridať, nezabudnite pri registrácii v aplikácii iWatt zadať promo kód 9DZNK3, alebo použite na registráciu priamo odkaz https://iwatt.sk/i/9DZNK3. Klub dostane za Vašu registráciu 200 iWatt a rovnako Vy dostanete vstupný bonus 200 iWatt (ktoré môžete hneď aj darovať).

Pokiaľ ste sa doposiaľ nerozhodli a chceli by ste o fungovaní tejto iniciatívy vedieť viac, pripravili sme pre Vás stránku otázok a odpovedí. Ak ani tam nenájdete všetky informácie, ktoré potrebujete, obráťte sa na nás priamo emailom, radi Vám odpovieme.

Pomôžte nám a my Vám za získané prostriedky zorganizujeme podujatia, na ktorých Vás radi privítame!