Čo priniesol apríl…

Ahojte priatelia, radi by sme pre vás všetkých krátko zhrnuli apríl 2021.

Teplejšie počasie a slnečné dni nás všetkých vytiahli do prírody. Aj preto sme aprílové kolo aktivity PSN nechali roznesené v lese trocha dlhšie. Prišlo nám viac ako 160 vyriešených hesiel, čo nás skutočne teší. Pritom vieme, že lesom sa túlalo ešte o niečo viac ľudí. Ďakujeme, že sa do PSN zapájate. Vidíme, že to má význam a budeme v tom radi pokračovať 🙂

Ako sme už spomínali, prvýkrát sa nám podarilo uspieť v zbieraní iWattov. V polovici apríla sme sa ako klub umiestnili na platenom mieste, čo by nám v dohľadnej dobe malo priniesť nejaké sponzorské prostriedky na chod klubu a prípravu ďalších podujatí. Zároveň začalo nové kolo súťaže, do ktorého sme sa opäť aktívne zapojili. Za celý apríl sme naše spoločné aktivity pretavili v takmer 70 tisíc iWattov, čo je náš aktuálny rekord. Pre predstavu, na výhru sme naposledy potrebovali 255 tisíc iWattov. Je pred nami ešte kus cesty, ale veríme, že spoločne dokážeme touto formou vybojovať podporu pre klub častejšie ako raz ročne. Ďakujeme, že nám svoje body posielate!

Nezaháľali sme ani v “zákulisí”, kde máme rozpracovaných viacero nápadov a projektov (nové formy aktivít, nové lokality, atď.). Dali sme vyrobiť novú mapu, ktorú čoskoro na PSN použijeme.

Všetko dobré a veľa športových zážitkov!

Jeden komentár na “Čo priniesol apríl…

  1. Spätné upozornenie: 1confounding

Comments are closed.